Kašel, nachlazení a chřipka zatočte s ní

0
45

Přírodní domácí prostředky mohou zmírnit různé druhy bolesti a budete cítit mnohem lépe. V případě, že problém není tak vážný a jste si naprosto jisti, že nevyžaduje odbornou péči, můžete se obrátit na matku přírodu. My v UPzone si myslíme, že byste měli vědět více o těchto přírodní alternativy pro léčbu onemocnění bezpečně a efektivně.

 

Nejlepší je přírodní léčba

 Výsledek obrázku pro kasel nachlazeni chripka

  • Pomerančový džus. Pitím pomerančového džusu k snídani každý den, je skvělá prevence a sníží šance na nachlazení nebo chřipku.
  • Eucalyptusje antiseptické, antivirální a balsamico, takže to může pomoci uklidnit kašle a ještě pomůže na zánět průdušek.
  • Med, citron a sirup proti kašli. Smíchejte 2 šálky citronové šťávy a 7 lžic medu. Vaříme hodinu a půl. Nechte ho vychladnout a vzít 2 lžíce sirupu každou hodinu během prvního dne. Od druhého dne přijímat 1 lžičkou každé 3 hodiny.
  • Šálek teplé polévky. Šálek teplé polévky každý den, když máte chřipku. Jeho antiseptické a protizánětlivé vlastnosti mohou snížit bolest v oblasti krku a zmírnit příznaky chřipky.

Výsledek obrázku pro kasel nachlazeni chripka

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ