Nesmrtelnost je na dosah ruky máme nejnovější informace

0
102

Nesmrtelnost: Je na dosah

Prodlužování života začne během 30 let

Na této stránce budeme podrobně sledovat a aktualizovat nejnovější informace a zajímavosti o potenciálně nesmrtelné budoucnosti.

Chcete žít věčně? 

Před dvaceti lety by nikoho nenapadla možnost nesmrtelnosti V současné době existují dobré důvody se domnívat, že to je v zásadě možné.“ Michael R. Rose

Do 30 let bude nejspíše možné smrt úplně zastavit, pokud nebereme v potaz nehody…

Na jednu stranu je to úžasné na druhou stranu můžeme si takto hrát „na boha“ a jak se bude, řešit přelidnění pokud již dnes je to vážný problém co tedy po tom kdy nikdo nebude umírat… nebo to bude jen výsada bohatých?

Google. Larry Page a Sergey Brin, že Google spoluzakladatelé podporují teorie # 2: Ray Kurzweil , který je nejvíce popularizoval žijící futurista, stejně jako jeden z lídrů v umělé inteligenci průmyslu a generální inženýrství na Googlu. Tvrdí, že nesmrtelnost by mohlo být dosaženo za méně než 20 let.

Přechod od technologické oblasti na světě bioinženýrství, máme expert # 3: Aubrey de Grey , který je hlavní vědecký důstojník v jednom z nejznámějších anti-aging výzkumných nadací, The SRF . Aubrey de Grey, který se narodil v roce 1963, je přesvědčen, že je 50/50 šance, že bude naživu, když lidstvo dosáhne nesmrtelnosti. On je jedním z předních tváří v boji proti stárnutí, a je často vyzvána, aby předložila své anti-aging teorie pro vysoké školy, TED Talks, skupiny expertů a východy zpráv.

Další tvář v boji proti stárnutí je expert # 4: Jason Silva , který je výkon filozof. Abychom pochopili, brilanci, jak si myslí, že je třeba vidět jeho vystoupení na jeho aktuálním kanálu YouTube, záběry z Awe . Ten podporuje teorie jak Ray Kurzweil a Aubrey de Grey, a popisuje nesmrtelnost jako cíl lidstva.

Výzkumníci

Výsledek obrázku pro věda

Od roku 2010, vývoj v prodloužení životnosti průmyslu relativně sky-raketově, a ještě více v Rusku, než kdekoliv jinde. Byli jsme svědky vzniku mnoha vysoký profil výzkumných společností, oddělení, nadací, institucí a iniciativ, s konkrétním cílem výrazně prodlužuje životnost.

Stárnutí je multi-kauzální komplex geneticky podmíněné biologický proces, a tak vyhledejte jak pro boj proti ní, je třeba sloučení mnoho příbuzných oborů. vidět, jak složité je to dokonce jen sledovat bio-ukazatel stárnutí. V následujícím příkladu jsou pouze skupiny, které mají konkrétní cíl prodloužení života. Ti, kteří se specializuje na podoborů (ale přispívá k anti-aging) nejsou uvedeny.

Foundation SENS výzkum (SRF)

SRF si klade za cíl pomáhat budovat průmysl, který bude léčit „nemoci stárnutí“. Za tímto účelem poskytnou finanční prostředky pro vysoké školy, které přispívají k výzkumu anti-aging. Kromě toho, že provozovat vlastní výzkumné centrum, které spojuje znalosti všech anti-aging podoborů získat dohlíží perspektivu. Je v čele s nechvalně známý, Aubrey de Grey . Zde je  SENS Foundation Výroční zpráva za rok 2015 .

Calico (A společnost vytvořená společností Google)

V roce 2013 Google pomohl zahájit Calico , nezávislý výzkum a vývoj biotechnologická společnost, s cílem bojovat proti stárnutí. Její CEO, Arthur Levinson je předsedou Apple a  Genetech . V roce 2015 to oznámilo, že pracuje s AncestryDNA , která může poskytnout přístup k jedinečné kombinaci zdrojů, které umožní Calico vyvinout potenciálně průlomový terapeutická řešení. To je také pracuje s biofarmaceutická společnost s názvem AbbVie , který bude poskytovat vědeckou a klinickou podporu rozvoje a své obchodní zkušenosti, aby terapie zadat experimentální fáze.

2045 Initiative

Ten dělá hodně titulků. Je to brát jiný přístup; Jejich cílem je vytvořit technologie, které umožní přenos vědomí jedince k pokročilejším nebiologického nesmrtelné dopravce. Níže je jejich prognóza, jak hodlají postupovat.

Ještě více Výzkumníci

The Buck InstituteMetuzalém FoundationLongevity AllianceGeroWake ForestHuman dlouhověkosti, Inc.

The Buck Institute je první nezávislé výzkumné zařízení ve Spojených státech zaměřen na pochopení propojení mezi stárnutím a chronickým onemocněním, které mají za úkol porozumět mechanismům stárnutí a zjistit, jak k prevenci či léčbě podmínky spojené s věkem, jako je Alzheimerova choroba nebo Parkinsonova choroba onemocnění, rakoviny, mrtvice, makulární degenerace, osteoporóza, srdeční choroby a diabetes. Jejich rozpočet FY operačního 2016 29.300.000 $. Zjistit více o Buck Institute .

Co je to nesmrtelnost?

Někteří si myslí, že je to úplné osvobození od smrti – schopnost přežít 200kulek a pak plivat kulky ven. Nesmrtelnost bude ze začátku jen prodlužování věku, kdy se bude začínat ve věku 21let kdy je člověk nejlépe vyvinut, pote začíná ztrácet. Pokud člověk nebude mít onemocnění, které se nedá, léčit bude život o mnoho prodloužen.

 

Mind Nahrávání NENÍ Nesmrtelnost

2045 Iniciativa se snaží dosáhnout nesmrtelnosti nahráním naši ‚mysli‘ do nebiologického počítače. Dokonce, i když se jim podaří vytvořit skladovací jednotky schopný pracovat přesně tak, jako naše vlastní mysli, všechno, co dělají, je kopírování a vkládání. To není nesmrtelnost, je to rozmnožování.

Nesmrtelnost je neurčitý údržba našich biologických mysli.

Proč žít navždy?

Úmrtnost je primitivní, je to jen problém pro lidstvo překonat. Nesmrtelnost je přirozený vývoj v evolučním procesu života.

Jak budeme žít navždy

Ray Kurzweil má v úmyslu dosáhnout nesmrtelnosti. K tomu, vymyslel osobní plán, jak to udělá, která zahrnuje 3 body. Jeho plán je samozřejmě závislý na vědě dosažení našich nesmrtelnost v asi 20-30 let. Současná priorita je přežít po dobu nejméně 20 let.

BOD 1 – Být zdravý

První bod je, dělat vše pro to, aby prodloužil život součastnými prostředky. Tyto vědecky kontroverzní metody zahrnují: nízkokalorická strava (pod 1500 kalorií), low-sacharidů (pod 80 gramů) dietu a získat dostatek pohybu a hodně spánku. Další způsoby jak prodloužit život, je pít 10 sklenic vysoce alkalické vody denně zbavit tělo toxinů, které mají týdenní intravenózní infuze vitamínů, chelatačních činidel a různých jiných léčiv. Je mnoho jiných metody které zbavit tělo toxinů, které lze nalézt pomocí vyhledávání Google. Máme návod,  jak získat dostatek antioxidantů k prodloužení života .

BOD 2 – Biotechnologie

Další bod využívá akcelerující biotechnologie revoluci . To zaručí naše zdraví, a přesune nás do říše vylepšení. Nakonec biotechnologie vyléčí stárnutí, a dokonce nám umožní omlazení našeho fyzického stavu, který posílí naše zdraví, a prodlouží délky života. Uvidíme rostoucí použití genové terapie, kmenové buňky, terapeutické klonování a náhradních buněk, tkání a orgánů.

BOD 3 – Nanotechnologie a umělé inteligence

Tyto technologie budou zcela revoluci všechno, co víme, jak žijeme, proč žijeme, a ano, jak dlouho žijeme. Další informace o budoucnosti, že tato technologie bude vytvářet, přečtěte si vysvětlení technologické singularity .

Robotické zařízení nejdrobnějších, miniaturní i ve srovnání s velikostí jednoho krvinky, se stalo samozřejmostí v průběhu let 2020. Předpokládá se, že tato zařízení budou udržovat dokonalé zdraví a mládí. Zařízení jsou již použity pro diagnostické účely . Budou poskytovat neustálé sledování a upozorní vás, když se vám začnou vyvíjet nějaké zdravotní problémy. Například, budou odhalovat rakovinu ve svém úplně prvním znamení růstu, upozorní vás a závora rakovinné buňky okamžitému odstranění. V příštích desetiletích budou nejen diagnostikovat, ale také léčit nemoci. Pro více informací, přečtěte si náš návod na nanotechnologické revoluce .

Nakonec díky vývoji v oblasti nanotechnologií, neurovědy, se vyrobí, uměla kapacita mozku která bude začleněna do paměťových nosičích.

budeme mít možnost ‚nahrát‘ naši mysl (s pomocí nanotechnologie); to je také označována jako digitální nesmrtelnost. Případně můžeme ještě operovat z našich původních mozku, ale zadávat své poznání. Například bychom mohli ovládat robota, namísto našeho vlastního těla, nebo bychom mohli zapojit do virtuálního prostředí. Naše zpravodajské cenové hladiny by mělo výrazně zvýšit, budeme komunikovat telepaticky, a my bychom mít přístup k internetu s našimi myšlenkami. Změny, které tato technologie bude mít na lidstvo je nesrozumitelný. Pro více informací o této budoucnosti, podívejte se na naši  stránku s informacemi o transhumanism .

 

Co existenciální tísni a přelidnění?

Výsledek obrázku pro přelidnění

Tak jo, nesmrtelnost by bylo skvělé. Ale kdo říká, že budeme i tam dostat, aniž by zničil sebe jako první? Nadcházející bezpečnostní rizika spojená s novými technologiemi, jsou obrovské. O čem jsme psali článek o 5 nových technologií, které by mohly zničit svět .

A pokud se nám podaří dosáhnout nesmrtelnosti, poté co přelidnění? Budeme mít problémy se potýkají s ohledem na přelidnění a potřebu zdrojů. Tyto problémy však lze překonat s novými technologiemi, a to nepřeruší humanitní přenést k nesmrtelnosti. Psali jsme si podrobný článek s vysvětlením, proč nesmrtelnost nezpůsobí přelidnění .

Výsledek obrázku pro nesmrtelnost

Bezpečnost

Spolu s pokročilou výzbroj pochází pokročilou obranu. Například, s  molekulovou výrobou  a časných forem bez vědomého AI, by mohl být zaveden systém dohledu na obranu proti tvorbě ilegální zbraní. Tento systém by neměl být zasahování ze privacies protože lidé budou oznámeny pouze z vašich akcí, by se tyto akce se systémem označeny jako podezřelé. Jediný okamžik, kdy vaše soukromí bude napadl v optimistickém (non-diktatury) budoucnosti je, když se chovají protiprávně.

Spolu s pokrokem může přijít stoupající ochotu globálně spolupracovat, aby se pokrok se vzájemně prospěšných cílů, jako je soběstačnost , nesmrtelnosti a průzkumu vesmíru ; Hrozba vzájemného zničení by se mohl stát tak velká, že země bude mít jinou možnost, než aby se spojily a spolupracovat při řešení bezpečnostních problémů dohromady. Co se týče náboženského fundamentalismu, s inovacemi, jako nesmrtelnost a vytvoření boha-jako umělé inteligence, snad náboženství stane více open minded o potenciálu pro vědu vysvětlit pravdu o naší tvorby, působící zředit náboženství a zvýšit multiculturalization, sekularizace a spolupráce.

Výsledek obrázku pro atomova valka

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ